Oferta limitowana

Drewno: Tradycyjne drewniane okna mają niezaprzeczalne ciepło i ekskluzywny wygląd, dzięki czemu są pożądane przez wielu właścicieli domów. Mają jednak jedną poważną wadę: drewno może gnić, wiórować, wypaczać, pękać i gnić po latach ekspozycji na elementy. Możesz temu zapobiec, od czasu do czasu szlifując i odnawiając okno. Jednak nie dotrzymanie kroku tej konserwacji może spowodować pogorszenie jakości okien w ciągu zaledwie kilku lat.
Winyl: popularny materiał na okna, winyl jest trwały. Jest odporny na korozję i rdzę, odpryski, wypaczenia i łuszczenie. Co najlepsze, korzystasz z tych korzyści bez podnoszenia palca, aby utrzymać okna winylowe.
Włókno szklane: Kolejna trwała opcja, okna z włókna szklanego nie rdzewieją, nie odkształcają się, nie korodują ani nie gniją. Dodatkowo są odporne na surową pogodę i są odporne na uszkodzenia owadów. Włókno szklane jest zazwyczaj uważane za bardziej ekskluzywne niż winylowe.
Aluminium: najczęściej stosowane w budynkach komercyjnych okna aluminiowe są mocne i trwałe. Ponieważ metal przewodzi ciepło, należy wybrać ulepszone cieplnie okna aluminiowe produkowane z przekładkami termicznymi i przekładkami gumowymi, aby poprawić efektywność energetyczną.
CompositWood: określane przez niektóre z „okien przyszłości”, okna CompositWood są wykonane z zastrzeżonej mieszanki specjalistycznych żywic polimerowych i akrylowych, aby uzyskać produkt o wytrzymałości aluminium, swobodzie konserwacji winylu i eleganckim wyglądzie drewna. Okna te wytrzymują najtrudniejsze warunki pogodowe i zapowiadają się na wiele lat.

Polecamy portal http://twoje-okna.com/

http://twoje-okna.com/wielkopolskie

http://twoje-okna.com/kujawsko-pomorskie

http://twoje-okna.com/malopolskie

http://twoje-okna.com/lodzkie