Cennik promocji

Widzimy, jak historia się powtarza, ponieważ XIX-wieczne stalowe okna w stylu przemysłowym powracają i wkraczają do niestandardowych rezydencji, luksusowych witryn sklepowych i budynków użyteczności publicznej na całym świecie. Nowoczesna wersja stalowego okna ma ten sam klasyczny wygląd, ale jest bardziej energooszczędna i wszechstronna niż kiedykolwiek wcześniej. Wygląd tych kultowych, smukłych ramek, rozległych połaci szkła sprawia, że ​​okna są popularnym wyborem i będą trwały przez kilka lat.

Stalowe okna ramowe mają ogromne zalety, ponieważ umożliwiają wąskie linie wzroku i maksymalny potencjał strukturalny do wspierania dużych rozpiętości szkła. Ta estetyczna jakość od lat przyciąga architektów do stalowych okien. Współczesne nowoczesne okna ze stali łamanej termicznie są jeszcze bardziej atrakcyjne dla architektów i właścicieli domów dzięki doskonałemu połączeniu formy i funkcji.

Jeśli szukaliście powodu, aby włączyć termicznie łamane stalowe okna i drzwi do swojego następnego projektu, mamy dla was gwarancję. W rzeczywistości mamy siedem powodów, dla których stali nie można pokonać.
WYGLĄD
Piękno stalowych okien i drzwi to dobry powód na naszej liście. Estetyczne piękno i elegancja stali sprawiają, że jest to bardzo pożądany materiał ramowy zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych.

Frank Lloyd Wright wybrał stal do wielu swoich projektów, ozdabiając okna kultowych projektów, takich jak dom Pennsylvania Fallingwater i NYC’s Guggenheim Museum stalą.

Polecamy portal http://twoje-okna.com/

http://twoje-okna.com/swietokrzyskie

http://twoje-okna.com/warminsko-mazurskie

http://twoje-okna.com/zachodniopomorskie

http://twoje-okna.com/podlaskie